Print a Display

TECHNOLOGIE i DRUK

PRODUKCJA

Jesteśmy producentem i dystrybutorem wysokiej klasy systemów wystawienniczych. Proponujemy szeroką gamę produktów promocyjnych, zaprojektowanych i wykonanych tak by dostarczyć jakość, której mogą Państwo zaufać. Są to przede wszystkim: rollupy, stojaki banerowe, ściany wystawiennicze, stojaki na ulotki i plakaty.

Oferujemy 6 podstawowych modeli rollupów oraz stojaków w rozmiarach od 60×200 cm, aż do 200×200 cm. Jako producent – na zamówienie możemy wykonać także inne, nietypowe formaty. Są to zarówno bardzo eleganckie modele, przeznaczone do intensywnego użytkowania i z długoletnią gwarancją, jak i ekonomiczne, lekkie kasety i konstrukcje.

Szczególnie dumni jesteśmy mogąc zaoferować własną produkcję, są to przede wszystkim produkty z serii PREMIUM: rollupy, stojaki banerowe oraz stoiska i lady prezentacyjne.

Poza produkcją własną stale utrzymujemy stany magazynowe gotowych do użycia, importowanych rollupów i stojaków. Zapewniamy, że wszystkie proponowane rozwiązania wykonane są z dobrych komponentów, cechują się starannym wykonaniem i wysoką trwałością.

DRUK

Specjalizujemy się w najlepszych mediach oraz bardzo wysokiej jakości druku. Druku- jemy na japońskich ploterach MIMAKI JV33 i JV34, przy rozdzielczości 720 dpi, na 8 przejść głowicy w jedną stronę. Uzyskany efekt jest fotorealistyczny i nawet przy mocno nafarbionych aplach nie powstaje efekt paskowania.

Używamy wyłącznie oryginalnych materiałów, dedykowanych do wystawiennictwa, dzięki temu możemy gwarantować bardzo wysoką jakość druku, wyrazistość detali oraz doskonałe odwzorowanie kolorystyczne. Nasze podstawowe stojaki czyli rollupy oraz stojaki banerowe drukujemy na banerze Ferrari Stamino 500g, jest to najlepsza wystawiennicza tkanina dostępna na rynku. Jest lekko błyszcząca, pięknie oddaje kolory i szczegóły prac graficznych. Bardzo istotne jest to, że nie strzępi się i nie zawija na krawędziach, niezależnie od czasu użytkowania.

Nasze druki na banerze Ferrari posiadają certyfikat trudnozapalności B1 (DIN 4102- B1). Opcjonalnie proponujemy wysokiej klasy poliester, 240 mikronów grubości. Jest to materiał gładki, z warstwą blokującą światło, wydruki są matowe.

 

ŚCIANY WYSTAWIENNICZE

Ściany wystawiennicze są naszą specjalnością. Jest to trudny druk, wymagający dużego doświadczenia, bardzo wysokiej precyzji i odpowiedniej technologii drukarskiej. Wykonujemy go na osobnych panelach graficznych, które po instalacji na konstrukcję ścianki tworzą jednolity, całościowy efekt wizualny.

Nasze ściany drukujemy bezpośrednio na specjalistycznym, sztywnym podkładzie z przekładką blokującą światło. Następnie druki są zabezpieczane wysokiej klasy laminatem podłogowym, aplikowanym na gorąco. Gotowy druk posiada certyfikat trudnozapalności B1. Produkcja ścian wystawienniczych wymaga wysokiej precyzji wykonania drukó;w i ich obróbki. Tylko w takim przypadku ścianka będzie stanowić efektowne tło Państwa ekspozycji, bez wybrzuszeń, fałd i szczelin w grafice. Jako producent z ilością około 1000 sztuk zrealizowanych ścian wystawienniczych, w pełni gwarantujemy, że dostarczony produkt będzie bardzo wysokiej jakości.

 

 

Witryna korzysta z plików cookie. Przeglądając stronę zgadzasz się na używanie ich zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można je w każdej chwili zmienić.
Przeczytaj więcej na temat plików cookie