Print a Display

ROLLUPY

Systemy banerowe typu roll up są najpopularniejszymi stojakami szybkiej ekspozycji reklamowej. Doskonale nadają się do prezentacji na targach, konferencjach, spotkaniach biznesowych, ekspozycji w punktach sprzedaży, etc. Są przeznaczone do użytku wewnątrz. Zrolowany wydruk chroniony jest wewnątrz aluminiowej kasety. Złożony stand jest zapakowany w torbę transportową z wygodnym uchwytem, jest niewielki i tym samym poręczny w transporcie. Rozłożenie trwa około 1 minuty. Rollup to bardzo dobry system wystawienniczy dla tych, którzy się często przemieszczają i potrzebują reklamy w różnych miejscach, na różnych eventach. Nasze standy charakteryzują się dużą stabilnością i estetycznym wykonaniem. W swojej ofercie posiadamy 5 rodzajów tych stojaków w różnych kategoriach jakościowych i cenowych.

 

Najwyższej klasy rollupy PREMIUM pochodzą z naszej własnej produkcji, są w 100% złożone z elementów wykonanych w Polsce. Najlżejsze standy SUPER EKO, są najtańszym, ale wciąż bardzo dobrym rozwiązaniem. Posiadają listwy zaciskowe i maszty składane identyczne jak te w bardziej solidnych rollupach importowanych. Standardowa wysokość rollupów to 200cm, dostępne szerokości to: 60cm, 85cm, 100cm, 120cm i 150cm (w zależności od modelu). Wydruki wykonywane są na najlepszych materiałach syntetycznych przy wysokiej rozdzielczości grafiki. Proponujemy druk na banerze Ferrari 500g, z certyfikatem trudnozapalności B1 lub poliestrze. Opcjonalnie możemy zaproponować druk na tańszym medium. Jako importer oraz faktyczny producent, proponujemy jedynie najlepszej jakości  wersje rollupów, stabilne i trwałe. KAŻDA kaseta jest sprawdzana przed wysyłką do klienta, a paczki są bardzo dobrze zabezpieczone.


Rollup PREMIUM

Rollup KLASYCZNY

Rollup STANDARD

Rollup SUPER EKO

Rollup DWUSTRONNY


gallery

Witryna korzysta z plików cookie. Przeglądając stronę zgadzasz się na używanie ich zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można je w każdej chwili zmienić.
Przeczytaj więcej na temat plików cookie