Print a Display

ŚCIANKI WYSTAWIENNICZE

Ścianki wystawiennicze są naszą specjalnością. To zaawansowane systemy szybkiego wystawiennictwa. Z powodzeniem zastępują tradycyjną tzw. twardą zabudowę targową. Są znacznie tańsze, lekkie i bardzo proste w obsłudze (rozkładaniu i składaniu) oraz wygodne w transporcie. Złożona ścianka ma formę bagażu podręcznego, w zależności od modelu, jest to plastikowy kufer na kółkach lub szyta na miarę torba transportowa z uchwytem na ramię. Rozłożenie systemu, łącznie z instalacją grafiki trwa do 15 minut. Gotowa ścianka stanowi niezwykle efektowne, eleganckie tło reklamowe. Taki system wystawienniczy doskonale się sprawdza przy wielokrotnym wykorzystaniu na targach, sympozjach naukowych oraz konferencjach prasowych. Nasze produkty są wyjątkowo stabilne, trwałe i bardzo praktyczne.

 

Ścianki MAGNETYCZNE są standardowo jednostronne, opcjonalnie możemy zaproponować zadruk dwustronny. Druk do ścian jest bardzo trudny, wymaga dużego doświadczenia. Nasz materiał zadrukowy, dedykowany wyłącznie do ścian, posiada certyfikat trudnozapalności B1, często wymagany przez organizatorów targów. Gwarantujemy wyjątkową precyzję, fotorealistyczną jakość grafiki oraz idealne spasowanie paneli wydruku. Systemy te oferujemy w 3 podstawowych rozmiarach 2×3 pola, 3×3 pola, 4×3 pola. Maksymalny możliwy rozmiar konstrukcji to 7×3 pola. Mamy wprawę w łączeniu i modyfikowaniu konstrukcji ścian. Ekspozycja ścianki MODUŁOWEJ może być zarówno jedno, jaki i dwustronna.

 

Druk do tego systemu wykonujemy na folii z filtrem UV laminatem (błysk lub mat), aplikowanej na płytach PCV. Ścianki MAGNETYCZNE w zestawie posiadają 2 lampki, umieszczone w pokrywie kufra-trybunki. Kufer pełni 2 funkcje, jest wygodnym, bezpiecznym opakowaniem transportowym oraz trybunką. Oferujemy wydruk do kufra, instalowany na rzep. Ekskluzywnym dodatkiem do kufra jest blat z płyty meblowej. Ścianki MODUŁOWE dostarczane są w torbie transportowej, do kompletu można zamówić ladę modułową, która będzie elegancką, idealnie pasującą trybunką.


Ścianka MAGNETYCZNA ŁUKOWA

Ścianka MAGNETYCZNA PROSTA

Ścianka MODUŁOWA


Witryna korzysta z plików cookie. Przeglądając stronę zgadzasz się na używanie ich zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można je w każdej chwili zmienić.
Przeczytaj więcej na temat plików cookie