Print a Display

STOISKA WYSTAWIENNICZE I PROMOCYJNE

Wszystkie stoiska wystawiennicze i lady promocyjne są naszej własnej produkcji. Jest to w 100% polski design i wykonanie. Zaprojektowaliśmy je ze szczególną dbałością o detale. Gwarantujemy ich bardzo wysoką jakość, trwałość i stabilność. Idealnie nadają się na imprezy wyjazdowe, konferencje prasowe, stoiska targowe oraz degustacje. Wyróżnia je to, że sprawdzają się w różnych warunkach. Zarówno jako stoliki prezentacyjne do eksponowania lekkich materiałów takich jak wizytówki i ulotki, jak i trybunki do degustacji, podczas których stawia się na nich również cięższe przedmioty, jak np. termosy z gorącymi napojami. Solidny blat z płyty meblowej oraz aluminiowa, lakierowana konstrukcja, gwarantują stabilność przy użytkowaniu w bardzo intensywny sposób. Stoiska promocyjne osadzonena kółkach z hamulcami, które posiadają atest na wytrzymałość do 25kg na każde kółko.

Nasze systemy dodatkowo cechuje to, że są wyposażone w 2 wewnętrzne półki, które są jednocześnie prowadnicami dla panelu z grafiką i wymuszają jego idealny kształt. Wydruki montowane są w sposób uniemożliwiający ich spadanie i osuwanie. Wydruk może zostać wykonany na medium  z certyfikatem trudnozapalności B1. Nasze systemy promocyjne oferujemy w dwóch wersjach: jako stoiska z topperem osadzonym na dwóch masztach lub lady bez toppera. Toppery są wykonane z płyt PCV, na życzenie mogą zostać wyfrezowane na dowolny kształt. Każde ze stoisk posiada bezpieczną, wyścieloną grubą gąbką, starannie uszytą torbę transportową z uchwytem na ramię. Panele z grafiką chronione są w dodatkowej torbie ze sztywną tubą. Przed wysyłką całość jest pakowana w pudło z grubego, pięciowarstwowego kartonu.


Lada i stoisko SMART

Lada i stoisko PREMIUM

Lada PREMIUM XL

Lada i stoisko MODUŁOWE


Witryna korzysta z plików cookie. Przeglądając stronę zgadzasz się na używanie ich zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można je w każdej chwili zmienić.
Przeczytaj więcej na temat plików cookie