Print a Display

Stojak banerowy PREMIUM

Systemy banerowedobrą alternatywą dla reklamy na rollupach. Proste w użytkowaniu, bardzo przydatne przy wielokrotnym wykorzystaniu na targach, konferencjach, sympozjach itp. Proponujemy Państwu stojaki naszej własnej produkcji – wyjątkowo eleganckie i trwałe. Jako producent w pełni gwarantujemy dopracowanie standów w każdym detalu.

 

Nasz elegancki stojak banerowy PREMIUM to w 100% polski design i produkcja. Jest wykonany z aluminium oraz stali, standardowo lakierowany proszkowo na kolor czarny. Inne kolory oraz niestandardowe rozmiary na zapytanie. System posiada wyjątkowo stabilną stopę z regulacją nachylenia. Górna listwa jest instalowana bezpośrednio na maszt i dzięki temu jest on niewidoczny od frontu. Stojak umożliwia perfekcyjnie gładką ekspozycję grafiki, którą można szybko i wielkrotnie wymieniać. System jest zapakowany w bezpieczną torbe transportową, wyścieloną w środku gąbką.

 

Stojak PREMIUM jest bardzo dobrą, tańszą alternatywą dla ścianki wystawienniczej. By uzyskać większą powierzchnię reklamową można połączyć za pomocą konektorów kilka stojaków.

 

DOSTĘPNE ROZMIARY:

60×200 cm, 85×200 cm, 100×200 cm, 120×200 cm, 150×200 cm, 200×200 cm

GWARANCJA: 5 lat


Witryna korzysta z plików cookie. Przeglądając stronę zgadzasz się na używanie ich zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można je w każdej chwili zmienić.
Przeczytaj więcej na temat plików cookie